Uçan Taksi Ces 2018'de Tanıma Sunuldu

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2018, binlerce firmanın yeni cihazlarına ev sahipliği yapıyor. Teknoloji meraklılarının yakından takip ettiği CES 2018'de Bell Helicopter Textron, uçan taksi modelini tanıttı

Uçan Taksi Ces 2018'de Tanıma Sunuldu
Uçan Taksi Ces 2018'de Tanıma Sunuldu emrah

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2018, binlerce firmanın yeni cihazlarına ev sahipliği yapıyor. Teknoloji meraklılarının yakından takip ettiği CES 2018'de Bell Helicopter Textron, uçan taksi modelini tanıttı ABD’nin Las Vegas kentinde bu yıl 51'ncisi düzenlenen dünyanın en büyük elektronik fuarı CES 2018'den ilginç haberler gelmeye devam ediyor. Fuarda boy gösteren Bell Helicopter Textron, tüm tüketicilerin kullanabileceği geleceğin uçan taksisini tanıttı.

 

''BELL'İN GÖRÜCÜYE ÇIKARDIĞI İLK MODEL DEĞİL''

 

Bell'in inovasyon direktörü Scott Drennen’in model ile ilgili yaptığı açıklamaya göre uçan taksi, nesnelerin internetinin bir parçası olacak. IFrame Helikopterin günümüzde zenginlerin ulaşım aracı olduğunu belirten Drennen, bu model ile kullanımın daha da yaygınlaşacağı iddiasında. Ancak bu model Bell'in görücüye çıkardığı ilk model değil. Şirket geçtiğimiz yıl CX-001’i tanıtmıştı.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X