Yılbaşı Gecesinde Ne Giymeliyim? İşte Tüyolar

Yılbaşını evde de kutlasanız bir eğlence mekanında da, yerine göre ne giyeceğiniz önemli. İşte yılbaşı gecesine hazırlanma tüyoları...

Yılbaşı Gecesinde Ne Giymeliyim? İşte Tüyolar
Yılbaşı Gecesinde Ne Giymeliyim? İşte Tüyolar admin

Yılbaşını evde de kutlasanız bir eğlence mekanında da, yerine göre ne giyeceğiniz önemli. İşte yılbaşı gecesine hazırlanma tüyoları...

Şıklık tüyoları
Yılbaşını nerede geçireceksiniz? Evde ailenizle, şık bir restoranda ya da oteldeki bir yılbaşı balosunda... Yerine göre uygun bir tercihte bulunmak önemli. Ama kıyafetiniz kadar aksesuarları da özenle seçmek gerekiyor. İşte yılbaşı gecesi için şıklık tüyoları...

Kırmızı olmazsa olmaz
Maxim dergisinin 2017 “Dünyanın En Seksi 100 Kadını” listesinde birinci sıraya giren ünlü model Hailey Baldwin'in cesur stilinden ilham alın.

İkonik çizme
Kendall Jenner'ın NBA maçına giderken bile giydiği 2017 yılına damga vuran payetli çizmeler ister elbiseyle isteyle pantolonla bu yılbaşı gecenizin kurtarıcısı olabilir.

Rahatlık ve şıklık bir arada
Yılbaşını kendi evinizde ya da arkadaşlarınızın evinde, sevdiklerinizle beraber kutlayacaksanız rahat olduğu kadar dozunda bir şıklık da yakalamak gerekiyor. Tayt ve bluz ikilisi rahatlık açısından iyi birer tercih olacaktır. Ama seçtiğiniz bluzun payetli olması kıyafetinize şıklık katmak açısından doğru bir karar olabilir. Ya da kısa tulum ve parlak opak çorap ikilisini tercih edebilirsiniz.

Parlak-mat dengesi
Restoranlarda yapılan yılbaşı kutlamaları da popüler. Restoran stili için mini elbise ve blazer ceket kombini iyi bir seçim olabilir. Ceketle kombinlemek için parlak kumaştan pantolon da tercih edebilirsiniz. Pantolonu ipek bir bluzla tamamlamak doğru bir yılbaşı şıklığı yakalamanıza destek olur. Parlak ve mat uyumu önemli. Parlak pantolona mat ceket ya da mat elbiseye parlak kumaşlı ceket kombini dengeyi sağlamak açısından dikkat etmeniz gereken bir nokta.

Maksi elbise şıklığı
Yılbaşı gecesini arkadaşlarınızla birlikte bir otelde düzenlenen partide geçirecekseniz maksi elbise şıklığından yararlanabilirsiniz. Penye türünde maksi elbiseler günlük giyim için uygunken, özel bir balo için şifon şıklığı önerilebilir. Maksi elbiseyle gösterişli bir havaya bürüneceğinizden, uzun kabarık etekler, işlemeli seçeneklerden kaçınmak makul bir şıklık yakalamak açısından önemli.


Ofis partisi tarzı
Genelde yılbaşı öncesinde düzenlenen ofis partilerinde her zamanki ofis görünümünden sıyrılmak gerekiyor. Ama farklı bir görünüm yakalamak isterken fazla abartıya kaçmayıp dengeyi yakalamak da önemli. Etek üzerine tercih edeceğiniz bluzun yakasında taşlı işlemeler olabilir. Ya da skinny pantolon üzerine payetli bluz, şifon mini etek üzerine kısa deri ceketle farklı kombinler yaratabilirsiniz.

Parti türüne göre ayakkabı
Kıyafet kadar ayakkabı seçimi de önemli. Ev partisinde kıyafetinizi sade bir babetle tamamlayabilirsiniz ama otelde düzenlenen yılbaşı balosuna ya da restorandaki yılbaşı kutlamasına stiletto ile gitmeniz yerinde bir tercih olur. Ofis partileri için şıklığınızı topuklu botla tamamlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X