Selena Gomez gözyaşlarını tutamadı

Kadın sanatçılara verilen Billboard Women in Music (Müzikte Kadınlar) ödülünün tören gecesinde duygulu anlar yaşandı. Yılın Kadını seçilen Selena Gomez, ödül kabul konuşmasında gözyaşlarına hakim olamadı.

Selena Gomez gözyaşlarını tutamadı
Selena Gomez gözyaşlarını tutamadı admin

Kadın sanatçılara verilen Billboard Women in Music (Müzikte Kadınlar) ödülünün tören gecesinde duygulu anlar yaşandı. Yılın Kadını seçilen Selena Gomez, ödül kabul konuşmasında gözyaşlarına hakim olamadı. Billboard Women In Music 2017 gecesine ödül alan Selena Gomez ve gözyaşları içinde yaptığı konuşması damga vurdu.

Yılın kadını (Woman of the Year Award) seçilen Selena Gomez saheye çıktığında, karşısında geçtiğimi yaz geçirdiği böbrek nakli operasyonunun donörü Francia Raisa ve genç oyuncu Elle Fanning vardı.

Ödülünü, kendisine böbreklerinden birini bağışlayan yakın arkadaşı Francia Raisa'nın elinden alan Gomez, konuşmasında arkadaşına teşekkür etti. Gomez "Bence bu ödülü Francia almalıydı. O benim hayatımı kurtardı. Kendimi çok şanslı hissediyorum" diye konuştu.

Zor bir dönem geçirdiğini söyleyen 25 yaşındaki Selena Gomez "Etrafımda ben kendime inanmadığım zaman bile banan inanan insanlar vardı. Bunun için kendimi şanslı hissediyorum" diye konuştu. Bir süredir mücadele ettiği Lupus hastalığı nedeniyle bir böbreği çalışmaz hale gelen Selena Gomez'e yakın arkadaşı Francia Raisa böbreğini bağışlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X