Trump'ın Eşi First Lady'den Yılbaşı Hazırlıkları

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump Beyaz Saray’ın dekorasyonuna yılbaşı için yardımcı oldu. First Lady, bu kapsamda Beyaz Saray’a davet edilen öğrencilerle birlikte vakit geçirdi.

Trump'ın Eşi First Lady'den Yılbaşı Hazırlıkları
Trump'ın Eşi First Lady'den Yılbaşı Hazırlıkları emrah

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump Beyaz Saray’ın dekorasyonuna yılbaşı için yardımcı oldu. First Lady, bu kapsamda Beyaz Saray’a davet edilen öğrencilerle birlikte vakit geçirdi. Beyaz Saray bu seneki yılbaşı temasını “zamanın onurlandırdığı gelenekler”olarak belirledi.

 

''HER AŞAMAYA DAHİLİM''

 

ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump ve ekibi, Beyaz Saray’ın dekorasyonunu bu yılın temasına uygun olarak tasarladı. Beyaz Saray Basın Sekreteri Sarah Huckabee Sanders, yılbaşı dekorasyonundaki her ayrıntının Melania Trump'ın kişisel tercihi olduğunu ve tasarım sürecinin her aşamasına dahil olduğunu vurguladı.

 

''KARTPOSTALLARI BOYADI''

 

47 yaşındaki First Lady, Joint Base Andrews Okulu’nun öğrencilerini yılbaşı hazırlıkları için Beyaz Saray’a davet etti. Cristian Dior imzalı beyaz bir elbiseyle konuklarını karşılayan Melania Trump, çocuklarla birlikte ağaçları süsledi, yılbaşı kartpostallarını boyadı.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X