GS'de Kritik Toplantı Igor Tudor'da Katıldı

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor, Florya'da takımın son durumunu masaya yatırmak için bir araya geldi.

GS'de Kritik Toplantı Igor Tudor'da Katıldı
GS'de Kritik Toplantı Igor Tudor'da Katıldı emrah

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor, Florya'da takımın son durumunu masaya yatırmak için bir araya geldi. Galatasaray Teknik Direkörü Igor Tudor, Başakşehir karşısında alınan 5-1'lik mağlubiyetin baş sorumlusu olarak gösteriliyor.

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Sportif Direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor, Florya'da takımın son durumunu masaya yatırmak için bir araya geldi. Sarı kırmızılılarda eleştirilerin hedefi olan Hırvat teknik adamın geleceği bugün netlik kazanacak.

Igor Tudor'a uyarılarda bulunması beklenen Dursun Özbek'in takımla ilgili rapor isteyeceği ve genç teknik adamdan kadro yapısını bozmamasını talep edeceği ifade ediliyor.

Bilindiği üzere sarı kırmızılı camiada Başakşehir karşısında alınan 5-1'lik mağlubiyetin ardından Fatih Terim'in adı ciddi bir şekilde telaffuz edilmeye başlanmıştı.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X