Tudor'dan Arda Turan Açıklaması Geldi

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Barcelona'da forma şansı bulmakta zorluk çeken Arda Turan'ın transferiyle alakalı flaş bir açıklama yaptı. Hırvat çalıştırıcı milli futbolcunun transferine açık kapı bırakırken önemli mesajlar verdi.

Tudor'dan Arda Turan Açıklaması Geldi
Tudor'dan Arda Turan Açıklaması Geldi emrah

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Barcelona'da forma şansı bulmakta zorluk çeken Arda Turan'ın transferiyle alakalı flaş bir açıklama yaptı. Hırvat çalıştırıcı milli futbolcunun transferine açık kapı bırakırken önemli mesajlar verdi. Galatasaray'ın Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor, kulübün gündemine dair özel bir röportaj verdi.

BeIN Sports'a konuşan deneyimli teknik adam, kulübün transfer gündeminde olduğu iddia edilen Arda Turan'la ilgili şunları söyledi: Geçen yaz Arda ile ilgili kulüpt konuştuk ama geçen yazdan beri Arda konusunu hiç konuşmadık. Arda sevdiğim ve beğendiğim bir futbolcu. Eğer gelme durumu olursa elbette isterim.

"Devre arasında almaya çalışacağız" Tecrübeli teknik adam ayrıca Juventus'lu Asamoah'ın transferiyle alakalı ise şunları kaydetti: Sezon başında Asamoah ile işin sonuna gelmiştik ancak Juventus Spinazzola'yı alamayınca kaldı. Devre arası için de çalışacağız. Sezon sonuna kalırsa yine istediğim bir isim.

YENİ ŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X