Uygun Fiyata Oyun Oynama Fırsatı

Bilgisayar veya playstation oyunları gençlerin, bilhassa çocukların vazgeçilmez aktivitelerinden birisidir. Boş zamanlarda oynanması gereken sayısız oyun olmasına rağmen bu oyunları oyun mağazalarından veya internet üzerinden almak oldukça masraflı olabiliyor.

Uygun Fiyata Oyun Oynama Fırsatı
Uygun Fiyata Oyun Oynama Fırsatı Seobaz

Bilgisayar veya playstation oyunları gençlerin, bilhassa çocukların vazgeçilmez aktivitelerinden birisidir. Boş zamanlarda oynanması gereken sayısız oyun olmasına rağmen bu oyunları oyun mağazalarından veya internet üzerinden almak oldukça masraflı olabiliyor. Bu yüzden internet üzerinden sizin için farklı bir alternatif olan ikinci el oyunlar satan firma bulunuyor. Sizlerde istediğiniz gibi ucuz oyunlar satın alarak oynayabilirsiniz. Sitenin fiyatlarının bu kadar ucuz olmasının sebebi yurt dışı kaynaklı olmasıdır.

Bütçenize Uygun Paketler

Oyun sitesi, satın almak istediğiniz oyunların fiyatlarını belirtmiştir. Oldukça uygun fiyatlara ucuz minecraft oyunlarına sahip olabilirsiniz. Ancak daha da ucuz fiyatlara bilgileri ve kostümleri değişmeyen hesaplarda satın alabilirsiniz. Mesela 3,8 ve 30 TL'lik paketler bulunuyor. 3 TL'lik paketlerde sadece oyuna giriş yapabilir ve bilgi ve kostüm değiştirmeden oynayabilirsiniz. 8 TL'lik paketlerde skin, kostüm, paket ve şifre değiştirilebiliyor. 30 TL'lik paketlerde ise e-posta, şifre, kullanıcı adı, kostüm ve güvenlik sorularını değiştirebildiğiniz gibi hesap tamamen size ait oluyor. Satın aldığınız oyun hesapları yaklaşık 30 dakika içinde mail adresinize veya cep telefonunuza gönderiliyor.

7/24 Canlı Destek

Site üzerinden kafanıza takılan tüm soruları canlı destek kısmından sorabilirsiniz. Sizde premium minecraft ve diğer oyunlar hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfasından da destek alabilirsiniz.

https://jaxoyun.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X