İşte İphone X'in Kutusu

Apple'ın Kasım ayında ABD'de satışa sunacağı iPhone X'in kutusu ilk defa görüntülendi.

İşte İphone X'in Kutusu
İşte İphone X'in Kutusu admin

Apple'ın Kasım ayında ABD'de satışa sunacağı iPhone X'in kutusu ilk defa görüntülendi. Bugün iPhone 8 ve 8 Plus'un Türkiye'de satışa çıkacağı tarihi açıklayan Apple'ın sır saklanan kutusu göründü. iPhone 8'in Türkiye'de satışa çıkacağı tarih ve fiyatı ise hala netlik kazanmış değil.

Ülkemizde iPhone X'in 5 bin 500- 6 bin TL bandında satışa sunulması bekleniyor. Ancak iPhone X'in fiyatından şikayet edenlerdenseniz bazı aksesuarlar canınızı fena halde sıkabilir. Apple'ın 10'uncu yılına özel geliştirdiği iPhone X için telefon kılıfları şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Ancak tercihinizi lüks ürünleri ile dikkat çeken GRAY firmasından yana kullanacaklardansanız hatırı sayılır bir bütçeyi şimdiden kenara ayırmanızda fayda var. Zira firma iPhoneX'ten daha pahalı iPhone X kılıfını tanıttı. Şirketin ABD'de 1000 dolar etiketi ile satışa sunulacak iPhone X için ürettiği Advent Aurora kılıfı 1295 dolardan satılacak. Apple'ın 12 Eylül'de gerçeklkeştirdiği lansmanının en dikkat çeken ürünü kuşkusuz iPhone'un 10'uncu yılına özel geliştirdiği iPhone X olmuştu. Apple'ın 3 Kasım'da raflardaki yerini alacağını açıkladığı iPhone X'ten kullanıcıların canını sıkacak bir iddia geldi.

ABD basınının şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberlere göre, henüz üretim kanadındaki sorunları çözemeyen Apple, talebi karşılayacak düzeyde üretim yapamıor. Başka bir deyişle kısa sürede tükenecek iPhone X için milyonlarca kullanıcı 2017 sonu veya 2018'in ilk aylarını bekleyecek. Haberlerin doğru çıkması durumunda henüz ülkemizde satışa çıkacağı tarih belli olmayan iPhone X Tükiye'ye de rötar ile gelecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X