Medyum Fazilet’ten aşk büyüleri yorumları

Büyü neredeyse her insan tarafından bilinen bir kavram olmasına rağmen bazı insanlar büyünün etkili bir yöntem olduğuna ve gerçek olduğuna inanmakta, bazı insanlarda bunun varlığını yadsımakta ve büyülerin etkisiz olduklarını ifade etmektedirler

Medyum Fazilet’ten aşk büyüleri yorumları
Medyum Fazilet’ten aşk büyüleri yorumları admin

Elbette bu konuda e yetkili olan kişiler medyumlardır ve büyülerin etkilerinin olup olmadığı konusunda onların görüşleri önemlidir. Bizde bu gerçek medyumlar ile görüşerek onlara kuvvetli büyüler yaptıran insanların sonuçlardan memnun olup olmamaları da dikkate alınmalıdır. Bu yönde yapılan araştırmada ve görüşülen gerçek medyumlar bizlere büyünün kesin olarak var olduğunu bunun din kitaplarında da yer aldığını işaret etmektedirler. Onlara yani gerçek medyumlara göre aslında aşk büyüleri çok etkili bir çözüm yöntemi olmaktadır ve bu büyüler ile kişiler mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktadırlar. İnsanları büyü karşısında şüpheye sürükleyen şey ise yine onlara göre her zaman için var olan ve hiçbir özel gücü olmamasına ve hatta havas ilmi hakkında bilgisi bile olmamasına rağmen etkili büyüler yapabildiğini iddia eden sahte medyumlar olmaktadır. Bu sahte medyumların yaptıkları kuvvetli büyüler etkisiz olmakta ve bu da insanların büyüye ön yargılı olarak yaklaşmasını sağlamaktadır.

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum olunur mu yoksa medyum doğulur mu bu sorunun cevabı aslında net bazı kişiler doğuştan gelen özel güçlere sahiptirler ve onların kalp gözü denilen altıncı hisleri çok gelişmiş olmada ve bunun yanında üçüncü boyutta olanlarla da iletişim kurabilmektedirler. Bunu hepsi fark edememekte ve hayatında garip olaylar olduğunda da sadece bunları tesadüf olarak değerlendirmekte ya da korkarak bu hislerden uzaklaşmaktadırlar. Oysa gerçek medyumlar ise bu güçlerin farkına daha genç yaşta varmakta ve bunları insanlığın faydası için kullanmaya karar vererek kendilerini bu yönde geliştirmek için havas ilmini öğrenmeye başlamaktadırlar. Böylece gerçek bir medyum olan bu kişiler etkili büyüler yapmaya başladıklarında da bu bağlama büyüsü çok tesirli olmalarının yanında kalıcı da olmaktadırlar ve kişilere kesin çözümler sunmaktadırlar. Ayrıca gerçek medyumlar tarafından iddia edilen başka bir şeyde onların yapacakları büyülerin kendini tam anlamıyla geliştirmeyi başaramamış sıradan medyumların onların yapacakları etkili büyüler bozamayacaklar ve hatta yapacakları bakımlarda da bunu göremeyeceklerdir. Oysa onlar en güçlü medyum tarafından bile yapılmış olsa da bütün kuvvetli büyüler yaptıkları bakımlarda görmekte ve büyük bir ustalık ile de bozmaktadırlar.

Medyumlar Sadece Büyü mü Yapar?

Medyumlar çok yetenekli ve kendini geliştirmiş insanlar olarak maneviyatları yüksek olan kişilerdir ve insanların faydasına olan çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar. Bunlar arasında vefk yapmak da gelmekte ve gerçek medyum tarafından yapılacak olan bir vefk ile kişi kesinlikle istediği hedefe ulaşmakta ve bu tesirli duayı üzerinde taşıdığı sürece de faydasını görmeyi sürdürmektedirler. Bunun dışında gerçek medyumlar ayrıca onlara gelen insanlar için bakım yapmakta ve kişinin üzerinde kuvvetli büyüler olup olmadığını bu bakım sırasında anlamaktadırlar. Bir kişinin kısmetinin kapalı ya da açık olduğu da yine yapılacak olan bakım sırasında görülecektir. Kişi üzerinde etkili büyüler varsa bunu bozacak ve kişiyi de büyünün etkisinden kurtaracaktır. Kişinin kısmeti kapalı ise de bunu açmak için gerekli çalışmayı yapacak ve yapacağı vefk ve papaz büyüsü ile de bu kısmetin açılmasını sağlayacaktır. Bunun dışında gerçek medyumlar yıldıznameye de bakmaktadırlar ve kişiye bu konuda da bilgi vermekte ve onların gelecekte yaşayabilecekleri olaylar için bir fikir sahibi olmasını ve kendilerini bunlara hazırlamalarını sağlamaktadırlar. Gerçek medyumlar asla kara büyüler yapmamakta ve eğer yapılmış bir kuvvetli büyüler olan kara büyü varsa da bunun bozulması ve sizin etkisinden tam olarak kurtulmanız içinde gerekli çalışmayı yapmaktadırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X