Meme Büyütmede Kullanılan Yöntemler

Meme büyütme işleminde bir çok farklı teknikler kullanılmaktadır. Bu estetik türünde temel hedef kadınların istediği boyutlarda göğüslere sahip olmasıdır ancak doğal bir görünüm ve sağlık açısından kilo ve boy oranı oldukça önemlidir.

Meme Büyütmede Kullanılan Yöntemler
Meme Büyütmede Kullanılan Yöntemler admin

Meme büyütme işleminde bir çok farklı teknikler kullanılmaktadır. Bu estetik türünde temel hedef kadınların istediği boyutlarda göğüslere sahip olmasıdır ancak doğal bir görünüm ve sağlık açısından kilo ve boy oranı oldukça önemlidir bu yüzden meme büyütme işleminden önce doktorunuzla görüşüp hedeflediğiniz göğüs boyutunu belirtmelisiniz, bir takım inceleme ve işlemlerden sonra yeni meme boyutunuzu ön izleme yapabilir böylece ameliyat sonrası her hangi bir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Günümüzde en çok iki çeşit meme büyütme tekniği uygulanmaktadır bunlar kişinin isteğine göre farklılık göstermektedir, işte meme büyütmede kullanılan teknikler;

Damla Silikon

Memenin alt kısmını daha dolgun göstermek için gerçekleştirilen bu meme büyütme tekniğinde, memenin alt kesesinden uç kısmına kadarki bölüm açılarak içerisine damla şeklindeki silikon konulur.

Yuvarlak Silikon

Memenin üst kısmını daha büyük gösteren özel yapıya sahip olan bu silikon türü özellikle ülkemizde en çok tercih edilen meme büyütme yöntemidir. Yukarıda yer alan iki silikon türünü tercih edebilirsiniz burada asıl önemli olan nokta ise kullanılan ürünlerin FDA* onaylı olmasıdır. Bir çok kurumsal estetik merkezinin kullandıkları ürünler FDA onaylıdır. FDA hakkında açıklamayı https://www.slimfit.com.tr/blog/fda-gorevleri-ve-yetkileri/ bağlantısından öğrenebilirsiniz.

Alternatif Göğüs Büyütme

İnsan vücudunun önemli bir parçası olan ve bebeklerinizin de ilk 6 ay gelişiminde önemli rol oynayan sütün bulunduğu göğüsler, aynı zamanda kadınlar için güzellik ve dişilik sembolü olarak da gösterilmektedir. Göğüsleri ideal boyutlarda ve dik olan kadınlar daha fazla dikkat çekmektedirler. Ancak belirli faktörlerden dolayı göğüslerde sarkma ya da şekil bozuklukları oluşabilmektedir. Bu faktörler ise yaşın ilerlemesi, kilo alıp verme, doğum yapma ve emzirme şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Eğer sizler de göğüslerinizin küçük olduğunu düşünüyor ve ideal boyutlarına getirmeyi amaçlıyorsanız, göğüs büyütme işlemini yaptırabilirsiniz. Dünya üzerinde göğüs büyütme işlemi için çok farklı yöntemler denenmektedir. Doğal kürler ve egzersizler de bunların arasında yer almaktadır. Ancak en hızlı çözüm veren, doğal, güvenli ve zararsız olan ise göğüs estetiğidir. Estetik cerrahi günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Sizler de gerekli araştırmaları yaptıktan sonra güvenilir bir estetik cerrahi ile çalışabilir ve meme büyütme ameliyatını rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak göğüslerinize şekil verilecektir. Kaynak & Detay : https://www.slimfit.com.tr/meme-estetigi/meme-buyutme-estetigi/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X