Arda Turan’ın Sözleşme Fesih Bedeli Belli Oldu

Barcelona takımında forma şansı bulamayan milli futbolcumuz Arda Turan’ın serbest kalma bedeli belli oldu.

Arda Turan’ın Sözleşme Fesih Bedeli Belli Oldu
Arda Turan’ın Sözleşme Fesih Bedeli Belli Oldu admin

Aslı Güngör/Haberim.org

Barcelona takımında forma şansı bulamayan milli futbolcumuz Arda Turan’ın serbest kalma bedeli belli oldu. Lig başlangıcından bu yana 7 karşılaşmada sadece bir kez kadroya girebilme imkanı bulan Arda Turan’ın bu maçta da yedek kalmasının ardından artık takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Transfer Teklifi Yok

Arda Turan’ın takımında yaşadığı sıkıntılar transfer söylentilerini artırsa da henüz herhangi bir takımdan teklif gelmediği ifade ediliyor. Bu kapsamda bir dönem adı Galatasaray’la anılan Arda Turan’ın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Eğer sözleşmesi bitmeden transfer edilmek istenirse bu durumda 125 milyon Euro gibi bir ücretin Barcelona’ya ödenmesi gerekiyor. Son olarak 222 milyon Euro gibi bir ücretle Neymar ile yollarını ayıran Barcelona kulüp kasasını doldurmayı başarmıştı. Aynı yöntemin Arda için de mümkün olup olmayacağını ise zaman gösterecek. Ayrıca takımda yer alan Messi ve Dembele’nin serbest kalma bedellerinin 400 milyon Euro olduğu Suarez, Pique, İniesta’nın ise 200 milyon Euro’ya serbest kalabileceği öğrenildi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X