Hemoroide Şifa: Propolis

Hemoroit sorunu maalesef ki toplumun yaklaşık yüzde 75'inde görülen bir hastalık. Çoğu kişi hayatının bir döneminde bu rahatsızlıkla karşılaşmış durumda.

Hemoroide Şifa: Propolis
Hemoroide Şifa: Propolis admin

Aslı Güngör/Haberim.org

Hemoroit sorunu maalesef ki toplumun yaklaşık yüzde 75'inde görülen bir hastalık. Çoğu kişi hayatının bir döneminde bu rahatsızlıkla karşılaşmış durumda. Ancak hastalığın utanç nedeniyle kimseyle paylaşılmaması ya da doktora gidilmesinden çekinilmesi nedeniyle çoğu kişi tedaviyi ihmal ederek daha kötüye gidiyor. Hemoroit tedavi edilebilir ve iyileşilebilir bir rahatsızlıktır. Bu nedenle mutlaka doktora gidilmeli ve tedavi olunmalıdır. Dilerseniz alternatif tip yöntemleri ile de tedavinizi destekleyebilirsiniz.

Şifa Kaynağı Propolis

Yara iyileştirme konusundaki üstün becerisi bilinen propolis, hemoroit tedavisinde de oldukça etkili. İçinde bulunan 150 farklı doğal bileşen sayesinde propolis hızlı bir iyileşme sağlıyor. Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve cilt sağlığını olumlu etkiliyor.

Sindirim sisteminde bulunan iç yaralar konusunda oldukça etkili olan propolis, iltihapla savaşıyor ve kılcal damarları güçlendiriyor. Hemoroit tedavisi için önemli rol oynayan bu etkenlere ek olarak doğal bir takviye sağlıyor.

Hemoroit sebebiyle oluşan kanama, yanma, tahriş, kaşıntı gibi haller içinse propolis özlü kremler mevcut. Dilerseniz bu durumlarda saf vazelin de kullanabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X