Eski Sevgilisine İntiharını Canlı İzletti

Antalya’da bir otomobil servisinde çalışmakta olan Mustafa Gökçe ismindeki bir şahıs ayrıldığı eski sevgilisine intiharını canlı izletti.

Eski Sevgilisine İntiharını Canlı İzletti
Eski Sevgilisine İntiharını Canlı İzletti admin

Antalya’da bir otomobil servisinde çalışmakta olan Mustafa Gökçe ismindeki bir şahıs ayrıldığı eski sevgilisine intiharını canlı izletti. 27 yaşındaki Gökçe ilk olarak bir arkadaşını telefonla arayarak intihar edeceğini söyledikten sonra eski sevgilisini görüntülü bir şekilde aradı.

Ormanlık Alanda Kendini Ağaca Astı

Ormanlık alana aracı ile birlikte giden Gökçe burada intihar hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda aracını bir ağacın altına çeken Gökçe burada ağacın dalına ipi doladı ve daha sonra da boynuna ipi geçirdi. Bu esnada eski sevgilisini arayan Gökçe intihar edeceğini söyledikten sonra arabanın üzerinden boşluğa doğru kendini attı.

Olayın ardından sağlık ekipleri ve polis olay yerine geldi. Ancak sağlık ekipleri gelmeden evvel Gökçe çoktan yaşamını yitirmişti. Ceset buradan alınıp morga götürülürken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Gökçe’nin eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra bu olaydan çok etkilendiği de belirtilirken bu bunalımın kendisini intihara sürüklediği tahmin ediliyor. Ancak yine de en net belirlemeler polisin yürüteceği soruşturmanın ardından ortaya çıkacaktır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X