Birbirinden Farklı Saftirik Kalemlik Modelleri

Birbirinden Farklı Saftirik Kalemlik Modelleri
Birbirinden Farklı Saftirik Kalemlik Modelleri katar

 

Okulların başladığı şu günlerde en temel ihtiyaçlar arasında yer alan kalemlikler çocuklar için ayrı bir unsur olarak ön plana çıkartılıyor. Öğrencilerin kalem kalemtıraş silgi ve daha pek çok ihtiyacını koyabileceği kalemlikler aslında oldukça önemli okul aksesuarlardır. Bu noktada çok farklı alternatifler bulunmakla birlikte son yılların popüler kitabı olan Saftirik Greg’ten etkilenerek lisanslı olarak üretilen saftirik kalemlik modelleri en çok satanlar arasında ilk sırada bulunuyor.

Saftirik Greg'in çeşitli şekillerde figüre edildiği bu kalemlikler aynı zamanda 1. Sınıf fermuarlarla donatılmış durumda. Bütün fermuarların başında kullanılan Saftirik ikonuda oldukça beğeniliyor. Ayrıca kalemlikler su geçirmeyen assos kumaştan üretildiğinden dolayı oldukça uzun ömürlü olarak gençlere hitap ediyor. İçine yerleştirilecek malzemenin çokluğuna göre de farklı ebatlarda üretilen saftirik kalemlik modelleri küçük orta ve büyük boylarda piyasaya sürülmekte.

Tek gözlü olan kalemlik modelleri olduğu gibi ikili kalemlik modelleri de bulunmakta. Her iki tip de oldukça kullanışlı olduğundan dolayı çok fazla kalemi silgi ve kalemtıraşı bünyesinde kolayca barındırabilir. Bununla birlikte tasarım noktasında da çok ince çalışmalara imza atılan bu kalemlikler farklı renklerde üretilerek kişisel zevkleri de hitap eder hale getirilmiş. En çok tercih edilen füme ve siyah olan kalemliğe mavi turuncu yeşil modellerde eklenebiliyor. Böylece birçok renk cümbüşünün sunulduğu kalemliklerde Saftirik Greg'in başından geçen maceralar öğrencilerin beğenisi ile karşılanıyor. Epsilon Yayınevinin projesi olan epsilon lisans saftirik kalemlik modellerini uygun fiyata satmaktadır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X