Osmanlıspor’da İstifa Depremi

Ligimizin başarılı ekiplerinden Osmanlıspor’un teknik direktörü Bülent Uygun görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Osmanlıspor’da İstifa Depremi
Osmanlıspor’da İstifa Depremi admin

Ligimizin başarılı ekiplerinden Osmanlıspor’un teknik direktörü Bülent Uygun görevinden istifa ettiğini duyurdu. Takımın başında çıktığı son karşılaşmada Sivasspor’a 4-2 yenilen Uygun bu durumdan rahatsız olduğunu ifade etti. Takımın yine eski günlerindeki gibi başarılara koşması için istifa etmesi gerektiğini ifade eden Uygun her şeyi denediğini ancak olmadığını da sözlerine ekledi.

3 Yıllık Sözleşmesi Vardı

Bülent Uygun Osmanlıspor kulübüyle 3 yıllık sözleşme süresine sahipken ani bir kararla istifasını verdi. Hem taraftarlardan hem de Osmanlıspor yönetiminden özür dileyen Uygun takım için de iyi temennilerde bulunmayı da ihmal etmedi.

Celladına Aşık Biri

Bülent Uygun istifasını duyurduğu açıklamasında zor olanın kıymetli olduğunu ifade etti. Olmuyorsa da zorlamak gerektiğini bunu bilerek her şeyi yaptığını dua ve tevekkül de ettiğini ancak yine de olmadığını dile getirdi. Bu sebeple de kendisini celladına aşık birisi olarak gören Uygun takımın geleceği için istifa etmenin en doğru seçenek olduğunu belirtti. Bülent Uygun Osmanlıspor Kulübü teknik direktörlüğü görevine ise bu sezon başında gelmişti. 

bülent uygun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X