Game Of Thrones İçin Beklenmedik Son

Son yılların adından en çok ses getiren dizisi hiç tartışmasız Game of Thrones’dur. Taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayan dizi 7. Sezonu da geride bıraktı. Önümüzde yıl 8. Ve son sezonu ile karşımızda olacak. Her ne kadar hayranları tarafından yoğun baskı görse de yapımcılar ve senarist 8. Sezonun son sezon olacağının ve dizinin kesinlikle final yapacağını belirtmişlerdir. Şimdi herkesin aklında dizinin finalinin nasıl olacağı ile ilgili sorular dolaşmaktadır.

Game Of Thrones İçin Beklenmedik Son
Game Of Thrones İçin Beklenmedik Son admin

Siber Saldırıya Karşı Çoklu Final Önlemi

 

Dizinin 7. Sezonu yapımcılar için oldukça sıkıntılı geçti. Bunun nedeni ise siber saldırılar sonucu dizinin önceden internet ortamında sızdırılmasıdır. Oldukça büyük bütçeye sahip dizinin bundan dolayı hatırı sayılır bir oranda zarar ettiği söylenmektedir.

 

Dizinin final sezonunda böyle bir sorunla karşılaşmamak için dizi yayıncısı HBO’nun program koordinatörü katıldı bir panelde dizinin siber saldırı sonrası tekrar sızdırılmasına karşı önlem olarak birkaç farklı final çekileceğinin açıklamasını yapmıştır.

 

Buna göre dizinin finali için farklı senaryolar kaleme alınacak ve farklı mekanlar da farklı senaryolarla birden çok final bölümü çekilecek. Böylece kimse final bölümü için bir fikir sahibi olamayacağını ifade etmiştir.

 

Hatırlanacağı üzere bilgisayar korsanları dizinin 7. Sezonunda 4. ve 6. Bölümleri dizi yayınlanmadan internet ortamında sızdırılmıştı. Games of Thrones sezon finali  dünya televizyon tarihindeki en merakla beklenen final bölümü olarak nitelendirilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X