Ozan Tufan Çalışmalarına Devam Ediyor

Fenerbahçe kulübünde taraftarlar ve medya tarafından beğenilmeyen Ozan Tufan, tesislerdeki antrenman çalışmaları ile kurt hoca Aykut Kocaman’dan alkış aldı.

Ozan Tufan Çalışmalarına Devam Ediyor
Ozan Tufan Çalışmalarına Devam Ediyor admin

Fenerbahçe kulübüne sansasyonel bir şekilde transfer olan Ozan Tufan yüksek bonservis bedelli ile adından sıklıkla söz ettirmiştir. Bursaspor forması ile gösterdiği performansla genç yetenek olarak anılan futbolcu 20 yaşında Milli Takım'a kadar yükselmiştir. Fenerbahçe genç yeteneğe verdiği 7 milyon Euro bonservis ödemişti.

 

Transfer ücreti

 

o dönem taraftarlar ve medya tarafından oldukça fazla tepki çekmişti. Günümüz göstermiş olduğu performanstan çok aldığı ücret ile dikkat çeken genç oyuncu kulüpte 3. sezonunu geçiriyor. Beklentilerin henüz uzağında bulunan Ozan Tufan düzensiz formu ile yine dikkatleri zerine çekmişti. Yapmış olduğu hatalar nedeni ile sert eleştirilere maruz kalan futbolcu kariyerinde yepyeni bir sayfa açmaya karar vermiş gibi gözüküyor.

Hoca Takdir Ediyor

 

Sezon öncesi kamplarda almış olduğu kilolar yüzünden eleştiri oklarının hedefi olan Ozan Tufan direktör Aykut Kocaman'la konuşarak sezona takım arkadaşlarından daha önce girmişti. Genç oyuncu hala eski fiziksel formuna geri gelmek için çalışmalarına eksiksiz olarak  devam ediyor.

 

Kişisel antrenörler çalışan oyuncu tesislerden hiç ayrılmıyor. Ekstra çalışmaların yanında güç antrenlamarına devam eden oyuncu Aykut Kocaman'ın da takdirini kazandı.

 

Başakşehir maçında göstermiş olduğu performanstan memnun kalan Aykut Kocaman Genç oyuncuya mental olarak destek vermeye devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X