Yaya geçidine park eden sürücüyü esprili not ile uyardı

Aydın Efeler’de yaya geçidi üzerine aracını park eden bir sürücü, yayalara zor anlar yaşattı. Adnan Menderes Bulvarı üzerinde sık sık aynı manzarayla karşılaşılmasına tepki gösteren duyarları vatandaşlar aracın camına esprili bir dilde uyarı yazısı astı. Saatlerce aracının başına gelmeyen sorumsuz sürücünün aracı çekiciyle kaldırılarak otoparka çekildi.

Yaya geçidine park eden sürücüyü esprili not ile uyardı
Yaya geçidine park eden sürücüyü esprili not ile uyardı emrah

Adnan Menderes Bulvarı, trafik ışıkları yakınında bulunan yaya geçidi üzerine aracını park eden bir sürücü, hem yaya hem de engelli yolunu kapatarak karşıdan karşıya geçmek isteyen insanlara zor anlar yaşattı.

 

Çevredeki vatandaşlar, bu tip araçların sık sık yaya geçidi üzerine park ederek kazaya sebebiyet verdiklerini söyledi. Tepkisi yazıya döken Efeler Kent Konseyi Başkanı Tuncay Erdemir, sürücüyü uyarmaya çalıştı.

 

Erdemir’in aracın sileceğine sıkıştırdığı “Tebrikler sayın sürücü. Aracınızı yaya geçidine park ederek örnek bir davranışta bulundunuz. Lütfen kazandığınız ödülü almak için Efeler Vergi Dairesi’ne başvurunuz. Saygılar” notu sosyal medyada da paylaşılınca yüzlerce kişi tarafından beğeni alıp paylaşıldı.

AKŞAM

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X