Sertab Erener'den albüm sitemi

Türk pop müziğin sevilen ismi Sertab Erener, Başkentliler ile buluştu. Erener, bir itirafta da bulundu. En iyi albümü kabul edilen ‘Sertab Gibi’nin bu zamana kadar en az satan albümü olduğunu söyledi.

Sertab Erener'den albüm sitemi
Sertab Erener'den albüm sitemi admin

Sertab Erener, yaz turnesine hız kesmeden devam ediyor. Erener, geçtiğimiz gün Ankara’daki PanoraPark sahnesinde hayranları ile buluştu. Erener “Konserime daha önce gelen var mı?” sorusunu hayranlarına yöneltti. El kaldırmayan sevenlerine dönerek “Ben 25 yıldır şarkı söylüyorum biliyor musunuz?” diye espri yaptı.

"ŞİMDİLERDE EN ÇOK SEVİLEN ALBÜMÜM"

Erener “1997 yılında çıkarmış olduğum ‘Sertab Gibi’ albümümden çok umutluydum ama bu zamana kadar en az satan albümüm oldu. O dönem kıymeti bilinmeyen albümüm şimdilerde en çok sevilen albümüm oldu” diye konuştu.

"BÜTÜN KADINLARA ADIYORUM"

Son albümünde yer alan “Tek Başına” şarkısının da birçok seveni tarafından seslendirildiğini söyleyen Erener “Seslendirilen o videolar ile bir klip çektik. Ben o klibimi ve şarkımı ayakları yere sağlam basan, tek başına mücadele veren bütün kadınlara adıyorum. Aralık ayında hazırlamış olduğumuz müzikal performansı sergileyecek bir alan bulabilirsek tekrardan sizlerin karşısına çıkmak istiyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X