Sofralarınızı Süsleyecek En Şık Kahvaltı Takımları Shuev’de!

Günün en önemli ve en sevilen öğünü hiç kuşkusuz kahvaltı. Günün ilk öğünü olan kahvaltı, sağlıklı besinler sayesinde bizi tüm gün ayakta tutacak enerjiyi sağlıyor.

Sofralarınızı Süsleyecek En Şık Kahvaltı Takımları Shuev’de!
Sofralarınızı Süsleyecek En Şık Kahvaltı Takımları Shuev’de! Tanitimweb

Günün en önemli ve en sevilen öğünü hiç kuşkusuz kahvaltı. Günün ilk öğünü olan kahvaltı, sağlıklı besinler sayesinde bizi tüm gün ayakta tutacak enerjiyi sağlıyor. Kültürümüzde kahvaltının yeri çok önemli ve bu durum da kahvaltı için pek çok farklı ve sağlıklı yiyeceğe sahip olmamızdan geliyor. Kahvaltılık çeşitleri bu kadar fazla olunca, bu önemli öğün için seçeceğimiz yemek takımı, çay seti ve saklama kapları daha da önemli bir hale geliyor. Yalnızca bu öğün için özel üretilmiş olan kahvaltı takımları oldukça fazla tercih edilirken kahvaltı takımları, eğlenceli ve rengarenk tasarımları ile sofralarınızı süslüyor.

Bir kahvaltı takımının içerisinde genellikle servis tabağı ve pasta tabağı yer alıyor. Bu tabaklar ile oldukça uyumlu olan çay fincanı seti ya da çay bardağı seti de aynı takıma eşlik ediyor. Ayrıca diğer yemek takımlarından farklı olarak kahvaltı setlerinin içerisinde yumurtalık, reçellik, küçük kayık tabaklar ve şekerlik gibi öğeler de yer alıyor. Kısacası kahvaltı sofranızda yer vereceğiniz tüm yiyecekler için bir parça kahvaltı takımlarının içerisinde yer alıyor. Ayrıca bazı kahvaltı takımları modelleri arasında çaydanlık da bulunuyor.

Kahvaltı takımları genellikle 6 kişilik olacak şekilde piyasaya sunuluyor.  Ayrıca misafirlerinize ikramda bulunmak için 12 kişilik kahvaltı takımı modellerine de göz atabilirsiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız ya da 2 kişilik bir aileyseniz 2 kişilik kahvaltı setleri de sizin için ideal olabilir. 2 kişi için hazırlanmış olan tabak, fincan ve kaselerden oluşan bu kahvaltı takımı da oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzeme arıyorsanız porselen kahvaltı takımlarına göz atabilirsiniz. Porselen yüzyıllardır kullanılan doğal bir hammaddeye sahiptir.

Kahvaltı takımlarının yanı sıra seramik veya porselen malzemeden üretilen kahvaltı setleri de oldukça kullanışlıdır. 4, 5 ya da 6 adet kahvaltı kasesinden oluşan bu setler bir altlık ve bir de kapağa sahiptir. Bu tarz kapaklı kahvaltı seti sayesinde kahvaltılık ürünlerinizi buzdolabında da saklayabilir, kolaylıkla ikram edebilirsiniz.

Siz de Shuev’iziyaret ederek online alışverişavantajlarının tadını çıkarın!

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X