Ücretsiz evcil hayvan sahibi olun

Evcil hayvanları satan kişilerden uzak durarak, satın almaya koyacağınız paraları ücretsiz bir şekilde sahiplendiğiniz hayvanınızın mamalarına, aşılarına, tasmasına ve kulübesine dökün.

Ücretsiz evcil hayvan sahibi olun
Ücretsiz evcil hayvan sahibi olun Tanitimweb

Evcil hayvanları satan kişilerden uzak durarak, satın almaya koyacağınız paraları ücretsiz bir şekilde sahiplendiğiniz hayvanınızın mamalarına, aşılarına, tasmasına ve kulübesine dökün. Hayvan ticaretine neresinden bakarsanız bakın hem maddi hem de insanlık yönünden çok yanlış bir durumdur. Bir yavru kedi için binlerce lira isteyen insanlara cevap olarak bizler www.petsbook.com’u yarattık. Yapmış olduğumuz platform aracılığı ile artık evcil hayvanlarına bakamayacağını düşünen insanlar ile evcil hayvan sahiplenmek isteyen insanları birleştirdik. Türkiye’nin dört bir yanından insanlar sitemize ilan verip istedikleri evcil hayvana sahip olabiliyorlar.

Eğer bir yavru kedi sahibi olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden istediğiniz kedi cinsleri üzerine bir araştırma yapmadan önce hangi kedi sizin için daha uygun olur ona bakmanızda fayda var. Çünkü bazı kedilerin bakımları gerçekten masraflı olabiliyor. Böyle durumlarda sahiplendiğiniz kediyi sokağa bırakma gibi olaylar da yaşanabiliyor. Şunu aklınızda bulundurun, sokağa attığınız bütün hayvanlar ölüyorlar. Bir yılda sokağa bırakılıp yaşantısını kaybeden evcil hayvan sayısı binleri görmektedir. Ayrıca bu rakamlar yalnızca ülkemiz baz alınarak söylenmektedir.

Eğer bunları göz önünde bulundurarak bütçenizin bir kedi bakımı için yeterli olduğunu düşünüyorsanız, artık tek yapmanız gereken internet sitemize girerek kedi cinsleri hakkında istediğiniz kediyi bulmaktır. Eğer istediğiniz ilan internet sitemiz üzerinde yoksa platform üzerinde bir üyelik sağladıktan sonra ne tür bir yavru kedi istediğiniz hakkında bir konu açabilir ve kedi sahiplerinin bağışlamalarını isteyebilirsiniz. Bu konuda size tamamen özgürlük sağlayan internet sitemizin tek bir amacı var. Lütfen sahiplendiğiniz hayvanları sokağa atmayın.

Hayvan değil arkadaş

Özellikle yalnız yaşayan kişiler için golden köpek türleri arkadaşlık etmekte bire birdir. Golden cinsi köpekler öğrenmeye meyilli olduklarından onlar ile istediğiniz gibi oyunlar oynayabilir istediğiniz zaman yürüyüşe çıkabilir, yani bir arkadaşınız ile yaptığınız hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Golden köpek türleri çok alıngan köpekler olduğundan onlara sürekli ilgi göstermeniz gerekmektedir. Gününüzün en az 1 saatini yalnızca ona ayırmanız lazım. Eğer bunu göz önünde bulunduruyorsanız şimdi tek yapmanız gereken petsbook.com’u ziyaret ederek golden cinsi köpek sahiplenmektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X