EN UYGUN ÇİT ÇEŞİTLERİ

Alan ve bahçe çitleri, galvanizli tel ya da PVC kaplı teller üzerine baklava dilimi şeklinde örülmesi ile meydana gelir. Bahçe ve açık alana sahip olan kimseler, uygun maliyetleri nedeni ile panel çit ve örgü çitleri tercih ederler.

EN UYGUN ÇİT ÇEŞİTLERİ
EN UYGUN ÇİT ÇEŞİTLERİ Tanitimweb

Alan ve bahçe çitleri, galvanizli tel ya da PVC kaplı teller üzerine baklava dilimi şeklinde örülmesi ile meydana gelir. Bahçe ve açık alana sahip olan kimseler, uygun maliyetleri nedeni ile panel çit ve örgü çitleri tercih ederler. Bu tercihler için mutlaka bahçelerin ya da iş yeri önlerinin ölçütleri iyi bilinerek bu doğrultu da seçimler yapılmalıdır. Çit filesi alan çitlerinde en fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu çitler beton ve plastik duvarlara oranla daha uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı çitler de özellikle aranması gereken nokta çit telinin kalitesidir. Çitlerin kalitesine önem verilmelidir. Böylece bahçe çitleri amaçlarına uygun olacaktır.

Dekoraçim Özellikleri

Dekoraçim çit uygulamaları genelde; cafe, restoran, yol kenarı ve tüm özel alanlarda kullanıma uygundur. Bu çitler görselliği ve sağlamlığı nedeni ile kullanımı oldukça güvenlidir. Yapay çimlerden oluşan, çit seçenekleri tüm iç ve dış mekânlarda oldukça estetik görünüme sahiptir. Özellikle iş yerleri için tercihi yapılır.  Diğer çitlere oranla daha uzun ömürlüdür.  Kolay monte ve kolay taşınabilirlik özelliği ile de oldukça rağbet görür. Dekoraçim çitleri çeşitlerine göre fiyatları da farklılaşır. Dekoraçim çitleri uzun ömürlü oldukları için mekân değişimleri de yapılabilir. Mekân değişiklileri sırasında kişilere bir zorluk yaşatmaz.  Özellikle şehir içi cafeler de tercih edilir bu mekânı güzelleştirme adına yapılan bir tercih olmanın yanında güvenliği de ön plana çıkaran bir tercihtir.

Çit Filesi Nerelerde Tercih Edilir?

Çit filesi, genelde olumsuz  hava koşulları olan mekanlarda ya da alanlarda kullanımı yapılır. Çit filesi rüzgârın derecesini oldukça fazla düşürür. Yine ev bahçelerinde güneşi kesme ve gölgeleme için kullanımı yapılır. Beton duvarlara oranla kullanımı daha kolay ve daha estetiktir.  Panel çit üzerine uygulanan çit fileleri, istenildiği takdirde kolay sökülüp yine kolay monteleşme özelliğine de sahiptir. Çit fileleri oldukça uygun fiyatlıdır ve bu nedenle tercih oranları da oldukça fazladır. Tüm bahçelerin ve açık alanların koruması için çitler gereklidir. Tüm çit çeşitleri için http://www.hakanpanelcit.com adresini ziyaret edebilir, çit seçeneklerini görebilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X