Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

​Danışmanlık hizmetlerinin yerine getirilmesinde en önemli konu danışmanlık görevi sağlayan kişilerin çalıştıkları alanda deneyimli uzman kişiler olarak hizmet vermesi oluyor.

Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?
Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir? katar

Danışmanlık hizmetlerinin yerine getirilmesinde en önemli konu danışmanlık görevi sağlayan kişilerin çalıştıkları alanda deneyimli uzman kişiler olarak hizmet vermesi oluyor. Danışmanlar sürekli olarak bilgi sahibi olmalı, yeniliklere duyarlı olmalı, müşterilerine ve kendi içinde hizmet sağladıkları kuruluşa yeni ve farklı izlenimler koyabilmeli, çözüm odaklı çalışmalıdır. EY Türkiye müşterilerine sektörün problemlerine çözüm aramak, büyüme imkanlarını yakalamak ve firmaların mevcut işleyişlerini korumaları ve optimize etmeleri adına müşterileriyle her zaman yakın ilişki kurarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden bazıları; risk yönetimi, işletme performansının iyileştirilmesi, sürdürülebilir ilerleme, bilgi teknolojileri ve finansal hizmetler gibi danışmanlıklardır.

Danışmanlık hizmetleri verirken en temel hedef işletmelerin kendi içlerinde ve sektörlerinde belirli bir değer sağlamalarına yardımcı olmak ve faaliyet yaptığı belirli temel bölümlerde (performansı düzeltmek ya da ün üst noktalara yükseltmektir. Hangi sektör bazında olursa olsun danışmanlık hizmetleri işletmelerin hedefleri, amaçları ve stratejileri işler konusunda her bir işletmeye özel biçimde sağlanmaktadır. Bugün piyasada aktif bir biçimde varlığını devam ettiren bir çok işletmecilerin ağır rekabet şartları olarak işletmelerini ayakta tutabilmeleri önlerini görebilmek adına gerekli bir durumdur. Bu süre zarfında EY danışmanlık hizmetleri müşterilerine güçlü işleyim modelleri ve uygulamaları sunmakta ve bunları kurumsal işleyişin içine adapte etmeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca işletmece adına gerekli duyulan yönetim ve finansal vizyonların ortaya çıkmasında müşterilerine tam destek verir.

Kurumsal işlerde ziyade EY Türkiye müşterilerine kendi işletmelerinin içerisinde bulundurduğu müşterilere karşı nasıl hizmetler verebileceğini, ne şekilde sunabilecekleri hususunda da profesyonel kadrosuyla beraber danışmanlık hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu açından işletmeye en fazla değer ve kazanım gösteren müşteriler ile değer kaybı yaşatan müşterilerin belirlenmesi ile bu süreç başlanmış olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X