En Çok Tercih Edilen Tatil Köyü

En çok tercih edilen ve en kapsamlı tatil köyü olan ihlas armutlu tatil köyü, denize sıfır daireleri ile ormanın nefis dinlendirici havasıyla, aradığınız mükemmel tatil köyü özelliklerini sunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Tatil Köyü
En Çok Tercih Edilen Tatil Köyü Tanitimweb

En çok tercih edilen ve en kapsamlı tatil köyü olan ihlas armutlu tatil köyü, denize sıfır daireleri ile ormanın nefis dinlendirici havasıyla, aradığınız mükemmel tatil köyü özelliklerini sunmaktadır. Üç yüz bin metre kare alana kurulu olan tatil köyü, spor tesisleri, yüzme havuzları, alışveriş merkezleri, sauna ve hamamları, sağlık merkezi, lunapark ve internet gibi eğlence merkezleri, su kaydırakları, banana sörf ve jet sky hizmetleri ile hizmet vermektedir.

Şehir merkezinde bulunan bütün hizmetleri rahatlıkla ihlas armutlu, Armutlu Tatil Köyü beldesinde bulabilirsiniz. En iyi hizmet anlayışı ile hizmet eden tatil köyü, bir tatilci için her şeyi düşünmüştür. Deniz kenarında plaj keyfi, ormanın nefis havası ve termal suların şifalı suyu, aradığınız mükemmel tatil olanaklarını sunmaktadır.

Deniz iskelesi ile ihlas armutlu, Armutlu satılık devremülk ile İstanbul'dan gelmek isteyen tatilciler için iskele inşa ettirmiştir. Yıllık 9000 kişilik müşteri kapasitesi ile yılın her gününde tatilci kabul eden kuruluş, Türkiye'nin en kapasitesi fazla olan tatil köyüdür. Kapasite ve olanak olarak, aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Hiçbir ihtiyacınız için ilçe merkezine inmenize gerek kalmıyor. Doyasıya tatil imkânı için, en ince ayrıntılar bile düşünülmüştür.

Devremülk konusunda da, yatırımcılar için fırsatlar vardır. Devremülk alım, satım ve kiralama olanakları ile yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz. Evcil hayvanlar, sağlık gerekçesi ile girişleri yasak. Bütün kurallar, tatilcilerin sağlığı ve en iyi şekilde dinlenmeleri için konulmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X