En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Günümüzde yeni dizi arayışları içerisinde olan gençlerin dikkatini yabancı diziler çekmektedir.

En Çok İzlenen Yabancı Diziler
En Çok İzlenen Yabancı Diziler intend

Günümüzde yeni dizi arayışları içerisinde olan gençlerin dikkatini yabancı diziler çekmektedir. Yabancı diziler de sürekli farklı konular işlenmesi gençlerin bu dizileri izlemesini sağlamıştır. Ancak herkesin istediği dizinin konusu farklı olduğu için, ilk arayışlarında aradıkları dizileri bulamamaktadırlar. Bundan dolayı sitelerden konularına göre dizi aramaktadırlar.

1-) Breaking Bad

Konu lisede 50li yaşlarında olan kimya öğretmeni Walter White etrafında döner. Walter White maddi sıkıntılar çektiğinden dolayı ek iş olarak bir araba yıkamacısında çalışmaya başlar. Bir süre sonra ileri derece de akciğer kanseri olduğunu ve kısa bir süresinin kaldığını düşünen kimya öğretmeni Walter White, kendisi öldükten sonra ailesine bakacak biri olmadığı için ailesini bir miktar para bırakmak ister ve okuldaki çalışmaları sonucu rastgele uyuşturucu yaptığını fark eder. Kimya öğretmeni White, eski bir öğrencisi ile bu uyuşturucu ticaretine başlar. Olaylar bundan sonra gelişmeye başlar.

2-) Supernaturel

Dean küçük yaşlardan beli babasıyla yaşarken, Sam annesinin tuhaf ölümünden sonra avcılığı bırakarak babasının yanından ayrılıp başka bir yere gitmiştir. Gittiği yerde üniversite okuyan ve bir kızla evlenme aşamasına gelen Sam, kardeşi Dean’ın onu bulmasından ve babasının kaybolduğunu söylemesinden sonra tekrar terk ettiği kasabasına dönmüştür. Sam, Dean’ın bütün ısrarlarına rağmen avcılığa geri dönmeyi kabul etmemiştir. Ta ki o gece evleneceği kızın annesi gibi öldüğünü görene kadar. Evleneceği kızın annesinin ölümü gibi öldüğünü gören Sam, tekrar avcılığa geri döner. Bu dizi de tekrardan hayalet, şeytan gibi yaratıkları avlamaya başlayan Sam ve kardeşi Dean’ın av zamanlarında yaşadıkları maceraları anlatır.

3-) The Walking Dead

Olağanüstü durumları ele alan kork filmlerini seviyorsanız bu yabancı dizi izlemelisiniz. Zombiler, dizi de, ‘’aylaklar’’ olarak adlandırılır. The Walking Dead, bir çizgi romana dayanmaktadır. Aylaklar, gördükleri kişileri kendine benzetmek için ısırdıklarından dolayı kırsal bölgeye yerleşirler. Kırsal bölge de ise bir grupla karşılaşırlar. Aylakların ortaya çıkışından sonra bu grup kendini korumaya ve aylaklardan kurtulmaya çalışır. Grupta kalan kişiler, gruptaki bazı kişilerin ölmesiyle başa çıkmaya çalışırken, insan kalmaya ve bu dengeyi korumaya çalışırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X