Abiye Giysiler İçin Sandalet Tüyoları Nelerdir?

Yaz sezonu eğlence ve düğün sezonudur. Bahar sonunda mezuniyet baloları ile sandalet sezonu başlar, Eylül aylarının son düğünlerine kadar devam eder. Abiye elbiseler en çok yaz sezonunda kullanılır.

Abiye Giysiler İçin Sandalet Tüyoları Nelerdir?
Abiye Giysiler İçin Sandalet Tüyoları Nelerdir? Tanitimweb

            Yaz sezonu eğlence ve düğün sezonudur. Bahar sonunda mezuniyet baloları ile sandalet sezonu başlar, Eylül aylarının son düğünlerine kadar devam eder. Abiye elbiseler en çok yaz sezonunda kullanılır. Altlarına en uygun ayakkabılar ise topuklu sandalet modelleri arasından seçilmektedir. Hem ayak rahatlığı için hem de daha şık görünüm sunmak için yazlık ayakkabı seçimine dikkat edilmelidir.

 

            Renk kontrastı sağlayarak bayan sandalet modelleri arasından doku değerlendirmesi yapılmalıdır. Örneğin şifon, saten, ipek gibi hafiflik ve zarafet sunan abiye elbiselerin altına parlak, rugan, gold, taşlı, lame gibi materyal seçilmelidir. Topuk seçimi, abiye elbiseler için, kumaş kaplama olursa, daha asil bir görünüm sağlayacaktır. Hareketli, şaşaalı ve fazla detaylı elbiseler için, örneğin tafta kumaş, süet ve deri tarzı kumaşlar, krep, viskon kumaşlar, hayvan desenli elbise kombinlerinde sade, deri Bueno ayakkabılar ve terlik modelleri seçilmelidir.

  Yarı Abiye Kıyafetlerle Terlik Kombini Yapılır mı?

 

            Yaz tatili genellikle oteller, eğlence mekanları, yaz akşamı etkinlikleriyle geçer. Tamamen abiye giyinmek her ortama uymadığı için, şortlarla kombin edilen abiye bluzlar, mini eteklerin üzerine giyilen şifon ve tül pançolar, yarım abiyelerin favorisidir. Bu tür mekanlarda topuklu sandalet yanı sıra terlik modelleri de yaz şıklığı ve havalı bir konsept yapmanızı sağlar. Beach partilerde özellikle bayan sandalet ve düz parmak arası modeller, sıklıkla tercih edilmektedir. Akşam ve gece gezmelerine taşlı, zebra ve yılan desenli, tokalı, kalın tabanlı ve topuklu modeller, naturel bir şıklık sağlayacaktır.

 

 Bueno Sandalet Modelleri Nelerdir?

 

            Düz sandalet, önü kapalı sandalet, topuklu sandalet, parmak arası sandalet, dolgu topuklu sandalet kategorileriyle Bueno ayakkabılarda yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Yazlık ayakkabılarda, deri ve kumaş detaylı, taban seçenekli ve konforu tasarlayarak terlik modelleri kategorisiyle dolgu topuk, düz ve parmak arası terlik modelleri satışa sunulmuştur. Topuklu ayakkabılar kataloğunda; kısa topuklu, dolgu topuklu, platform topuklu, kalın ve yüksek topuklu ayakkabılarla topuklu bayan sandalet modelleri, renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. En beğenilen ürünler arasında taş işlemeli ve gold düz sandalet çeşitleri ile metalik altın dolgu topuklu sandalet modelleri bulunmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X