Bireysel dokunulmazlığı Serhat kazandı

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, Kıbrıs'a hangi isimler gidiyor? sorularının cevabı belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı Serhat kazandı. İlhan ve Ogeday elemeye kaldı. Toplu SMS sonuçlarına göre en az oyu alan İlhan Survivor'a veda etti. İşte bu haftası yaşananlar ve final hakkında her şey...

Bireysel dokunulmazlığı Serhat kazandı
Bireysel dokunulmazlığı Serhat kazandı admin

Survivor 2017'de Sema ve Adem'in Kıbrıs'ta yapılacak finale gitmeyi hak kazandığı için yarışmadığı son dokunulmazlık oyununu Serhat kazandı. Böylece geriye kalan İlhan ve Ogeday otomatik olarak elemeye kaldı. Daha önce yapılan toplu SMS sonuçlarına göre en az SMS oyunu alan İlhan Survivor hayallerine veda etti.

Bu sonuçlara göre Sema, Adem, Serhat ve Ogeday Kıbrıs'a gidecek isimler oldu. Survivor'da salı günü ise oynanacak oyunun ardından Kıbrıs'ta yarı finalist ve final koltuğunda oturacak isimler belli olacak.Survivor'da pazar günü Sabriye'nin elenmesi sonrası son dokunulmazlık oyununun ilk etabı gerçekleşti.

Bireysel dokunulmazlık sembolünü Adem kazandı ve son konseyde elenmekten kurtuldu. İşte Survivor'da cumartesi günü yaşananlar...Survivor'da cumartesi günü Sema ve Ogeday dışındaki yarışmacılar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Adem ile finalde karşılaşan İlhan Mansız bireysel dokunulmazlık sembolünü kazandı.

İlhan'dan önce Sema ve Ogeday'ın da dokunulmaz olmasıyla ada konseyinde oylamaya gerek kalmadan Sabriye, Adem ve Serhat Akın eleme adayları oldu. En az SMS oyunu alan Sabriye Survivor'dan elendi. Survivor finali ne zaman sorusu ise finale 17 Haziran 2017 itibariyle 5 gün kaldığının açıklanmasıyla netlik kazandı. Survivor finali 22 Haziran 2017'de gerçekleşecek ve Survivor şampiyonu belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X