Hamileyken çıplak poz vermem

Geçen yıl işadamı Karim El Chiaty ile evlenen ve bir bebek bekleyen Brezilyalı süper model Ana Beatriz Barros, “Hamileyken çıplak poz vermem” dedi.

Hamileyken çıplak poz vermem
Hamileyken çıplak poz vermem admin

Antalya’da düzenlenen Doddo Dossi Fashion Show’da Adriana Lima, Isabeli Fontana, Izabel Goulart gibi yıldız modellerin yanı sıra dünyaca ünlü süper model Ana Beatriz Barros da podyuma çıktı. Hamile olan 35 yaşındaki Brezilyalı model, Habertürk’e verdiği röportajda, meslektaşlarının hamileyken çıplak poz vermelerine karşın kendisine böyle bir teklif gelse kabul etmeyeceğini söyleyerek, “Hamileyken çıplak poz vermem” dedi. Doğum sonrası podyuma ara vermeyi düşünmediğini söyleyen Barros, “Adriana Lima, Isabeli Fontana ve Alessandra Ambrosio’nun da çocukları var ama onlar podyuma ara vermediler. Çocuğum, işlerimi yapmak için engel değil.

Podyumları bırakmayacağım, bebeğimle seyahat etmek istiyorum” şeklinde konuştu. Barros, doğum sonrası oluşacak kilolar için, “Hiç umursamıyorum. Çabucak vereceğimi düşünüyorum” dedi. Dünyanın altı ülkesinde evi bulunan ünlü model, doğum sonrası bir süre Atina’da yaşayacağını söyledi. Barros, Brezilyalı modellerin diğer modeller arasından sıyrılıp dünyada bu kadar popüler olmalarıyla ilgili şunları söyledi: “Biz, diğer milletlere göre daha eğlenceli, sıcak ve keyifliyiz. Dünyanın dört bir yanından insanlar bizi bu yüzden seviyor olsa gerek. Brezilya’da her milletten insan var.

Böyle olduğu için pek çok kültürü bir arada yaşıyoruz.”Türkiye’ye sık sık gelip gitmesiyle bilinen ünlü model, “Türkiye benim için dünyanın en güzel ülkelerinden biri. İnsanları, bizim yörenin halkı gibi oldukça sıcak ve sempatik. Geçtiğimiz yıllarda Türk arkadaşlarımın bebeğini görmek için İstanbul’a gelmiştim. İlerleyen günlerde aynı sebeple yeniden geleceğim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X