Deniz Seki Tahliye Oldu

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan bir süredir cezaevinde bulunan Deniz Seki, 5 Haziran günü saat 12.00'da Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden tahliye oldu.

Deniz Seki Tahliye Oldu
Deniz Seki Tahliye Oldu admin

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan bir süredir cezaevinde bulunan Deniz Seki, 5 Haziran günü saat 12.00'da Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinden tahliye oldu. Çıktıktan iki gün sonra basın açıklaması yapan ünlü sanatçı Deniz Seki, daha sonra ise sevgilisiyle uzun bir tatile gidecek.

Deniz Seki'nin Hikayesi

İlk olarak 2009'da Jandarmanın operasyonu ile gözaltına alınan Seki, uyuşturucu ticareti yapmak suçlaması ile İstanbul Ağır Ceza Mahkemelerince yargılanarak serbest bırakıldı. Bir süre sonra karar bozularak tutuklanması talep edildi. 2010 yılında hakkında 8 yıl hapis cezası istendi. Ayrıca savcı, tedavi olmasını ve denetimli serbestlik de talep etti.

Satıcı Değil İçiciymiş

Seki ise ifadesinde uyuşturucu madde ticaretini kabul etmeyerek içici olduğunu söyledi.

Seki, cezaevinde tutuklu olarak 218 gün kalarak ilk duruşmada tahliye edildi. Ancak 6 yıl 3 aylık cezasının onanması ile hakkında yakalama kararı çıkarılan Seki, bir süre kaçak olarak yaşayarak 2014'de Esenyurt'ta bir evde yakalandı. 16 Kasım 2014'de cezaevine giren Seki 5 Haziran 2017'de tahliye oluyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X