Mersin’de Silahlı Hesap Kavgası

Mersin’de geçtiğimiz gün hesap kavgası yüzünden çıkan tartışma sebebiyle kimliği henüz belirlenemeyen iki kişi silahla tatlıcıyı bastı.

Mersin’de Silahlı Hesap Kavgası
Mersin’de Silahlı Hesap Kavgası admin

Mersin’de geçtiğimiz gün hesap kavgası yüzünden çıkan tartışma sebebiyle kimliği henüz belirlenemeyen iki kişi silahla tatlıcıyı bastı. Rastgele ateş açan şahıslar tatlıcıda çalışan 2 görevli ile 4 müşteriyi yaraladı. Ardından kaçarak kayıplara karışan iki kişi hakkında polisin kimlik belirleme ve yakalama çalışmaları devam ediyor.

Bir Gün Öncesi

Mersin Yenişehir’de yaşanan bu olaydaki hesap kavgası olaydan bir gün önce gerçekleşti. Sinirlerini alamayan saldırganlar bir gün sonrasında mekana yeniden gelerek dehşete neden oldular. Saldırı esnasında kurşun isabet etmeyen müşteriler arasında bulunan bir kadın da kalp krizi geçirdi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri ve ambulanslar geldi. Yaralananlara ilk müdahale 112 ekipleri tarafından yapılırken ardından tüm yaralananlar hastaneye kaldırıldı.

Olay sonucunda yaralananların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili etraflıca soruşturma başlatan güvenlik görevlileri görgü tanıkları ve kamera kayıtlarından faydalanarak kimlik tespiti için çalışıyor. Kimlik tespitinin ardından yakalama ve gözaltı işlemleri uygulanacak olan şahısların nerede oldukları ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X