Playstation 4 Büyük İndirimle Satışta

Türkiye’nin en ünlü perakende market zincirlerinden BİM, 999 TL fiyat etiketi ile Playstation 4 Slim’i müşterilerle buluşturuyor. Ürün 2 Haziran’da satışa sunuldu.

Playstation 4 Büyük İndirimle Satışta
Playstation 4 Büyük İndirimle Satışta admin

Türkiye’nin en ünlü perakende market zincirlerinden BİM, 999 TL fiyat etiketi ile Playstation 4 Slim’i müşterilerle buluşturuyor. Ürün 2 Haziran’da satışa sunuldu. 1 adet kol ile satışa sunulan cihaz ayrıca 2 yıl tedarikçi firma garantisi altında olacak. Ayrıca cihazın yanında DualShock4 de yer alacak.

Satışa sunulan ürün, Playstation 4 değil, Playstation 4 Slim. Yani sonda yer alan Slim ifadesi bu modelin klasik Playstation 4’e göre daha küçük olduğu anlamına geliyor. Küçük olması özelliklerinin daha az olması veya daha içeriğinin daha yetersiz olması anlamına gelmiyor. Çünkü klasik Playstation 4’de bulunan tüm özellikler ve donanım Playstatin 4 Slim’de de yer alıyor.

Stoklarla Sınırlı

500 GB sabit disk içeren Playstation 4 Slim için meraklıları atağa geçmiş durumda. Stoklar kısıtlı olduğu için mağaza önlerinde yaşanan kuyruklar sonucu sınırlı sayıda kişi bu ürüne bu fiyatla sahip olabilecek. Uzun zamandır bu ürünün ucuzlamasını bekleyenler için bu büyük indirim kaçırılmaz bir fırsat.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X