Serdar Ortaç ve Eşi Chloe, Soğuk Çay Reklamından 500 Bin TL Aldı

Serdar Ortaç ve eşi Chloe 6 Haziran' da evliliklerinin 3. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Bu günlerde ise Serdar Ortaç, sıklıkla sahne aldığı Miami'de bisikletle gezerken, denize girerken gibi tatilde yaptığı sosyal paylaşımlar ile konuşuluyor.

Serdar Ortaç ve Eşi Chloe, Soğuk Çay Reklamından 500 Bin TL Aldı
Serdar Ortaç ve Eşi Chloe, Soğuk Çay Reklamından 500 Bin TL Aldı admin

Serdar Ortaç ve eşi Chloe 6 Haziran' da evliliklerinin 3. yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor. Bu günlerde ise Serdar Ortaç, sıklıkla sahne aldığı Miami'de bisikletle gezerken, denize girerken gibi tatilde yaptığı sosyal paylaşımlar ile konuşuluyor. Ancak şu an Amerika'da olan ünlü popçu geçen hafta İstanbul’a uğrayıp bir mola verdi. Molada da boş durmayan Serdar Ortaç, eşi Chloe ile bir reklam filmi çekti. Duymayan kalmasın haberine göre çift birlikte oynadığı soğuk çay reklamından 500 bin TL ücret aldı.

Art Arda Dört Reklam Filmi

Soğuk çay reklam filmi Kadıköy'de bir otelin havuz başında çekildi ve ünlü şarkıcı çekim boyunca sosyal medyada setten kareler paylaştı. Yaz şarkılarının kültlerinden olan "Buralara Yaz Günü Kar Yağıyor" şarkısını da havuz başında takipçileri için okudu.

Son dönemde art arda oynadığı dört reklam filmi ile dikkatleri üzerine çeken Serdar Ortaç, yine eşiyle oynadığı inşaat firmasının reklamından aldığı ücreti ise yalanlamıştı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X