Asena Atalay duruşmada öğretmenleri tanık olarak gösterdi

Boşandığı eşi futbolcu Caner Erkin'e karşı aylık 50 bin liralık iştirak ve yardım nafakası talebiyle dava açan Asena Atalay duruşmada çocuğunun bakıcısı, piyano öğretmeni ve İngilizce öğretmenini tanık olarak gösterdi.

Asena Atalay duruşmada öğretmenleri tanık olarak gösterdi
Asena Atalay duruşmada öğretmenleri tanık olarak gösterdi admin

Boşandığı eşi futbolcu Caner Erkin'e karşı aylık 50 bin liralık iştirak ve yardım nafakası talebiyle dava açan Asena Atalay duruşmada çocuğunun bakıcısı, piyano öğretmeni ve İngilizce öğretmenini tanık olarak gösterdi. İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Caner Erkin gelmedi Asena Atalay ise avukatı ile katıldı. Erkin'i duruşmada avukatları temsil etti. Duruşmada çocuğun bakıcısı, piyano öğretmeni ve İngilizce öğretmeni tanık olarak dinlendi.

"3 BİN LİRA MAAŞ ALIYORUM"

Duruşmada tanık olarak dinlenen bakıcı Esma Demirbaş "1.5 yıldır çocuğun bakıcısıyım. 3 bin lira maaş alıyorum. Çocuk ana okuluna gidiyor. Yüzme kursuna gidiyor. İngilizce dersi alıyor. Giderleri kimin karşıladığını bilmiyorum" dedi.

SAATİ 250 LİRADAN DERS

İngilizce ve piyano öğretmenleri de saati 250 liradan haftada 1-2 gün ders verdiklerini belirerek "Ders ücretlerini Asena hanımdan alıyoruz" dediler. Caner Erkin'in tanıklarının dinlenmesi için duruşma ertelendi.

50 BİN LİRA İSTEMİŞTİ

Asena Atalay, 6 yaşındaki oğlunun barınma giderleri, sağlık giderleri, özel okul, spor ve müzik eğitimi, gıda masrafı, ulaşım giderleri, bakıcı parası, özel yabancı dil eğitmen, dershane, yurt dışı okul, özel eğitmen, tatil masrafları için Caner Erkin'den aylık 50 bin TL iştirak nafakası istemişti.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X