Kuzey Kore Seri Üretimde

Üretim alanında oldukça büyük ülkeler arasında yerini almakta olan Kuzey Kore ürettimini gerçekleştirdikleri füzeleri, şimdilerde denemeye başladı.

Kuzey Kore Seri Üretimde
Kuzey Kore Seri Üretimde admin

Üretim alanında oldukça büyük ülkeler arasında yerini almakta olan Kuzey Kore ürettimini gerçekleştirdikleri füzeleri, şimdilerde denemeye başladı. Haftalardır süre gelen bu denemelerin olumlu olarak sonuçlanması üretimin başarılı olduğunun bir göstergesi niteliğindedir. Yalnızca füze üretimi ile sınırlı kalmayarak uçaksavara benzer silah sistemi üretim çalışmalarını hemen tamamladı. Şimdilerde bu silahsavarın denemeleri boy göstermekte. Oldukça üstün bir başarı ile yapılmış olan bu ürünlerden sonra Kuzey Kore kendini özellikle silah üretimi konusunda bir kez daha kanıtlamış oldu. Başarılı alınan geri dönüşler sonrasında daha fazla sayıda üretim çalışmalarına hemen başlanarak satışa sunulacak pazar arayışına girildi bile.

Hedef Tüm Dünya

Tabiki hedefinde tüm dünyaya satış yapmak var Kuzey Kore ülkesinin, bunun için çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Tamemen seri üretim halinde üretilmekte olan bu silah çeşitleri, tüm dünya ülkelerine dağıtılmak adına zamanını bekliyor. Oldukça üstün özelliklere sahip olması haliyle başarıyıda beraberinde getiriyor. Üçüncü kez atış denemesi yaptıkları füzelerden en kısa mesafelisi bile 6 dakikayı aşkın bir süre havada yerini koruyabilme özelliğine sahiptir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X