Macaristan’da İki Türk Ayda 32 Bin TL Alacak

Birçok mesleğe göre çok farklı olan civciv cinsiyeti sektörün’de dudak uçuklatan aylık ücret.

Macaristan’da İki Türk Ayda 32 Bin TL Alacak
Macaristan’da İki Türk Ayda 32 Bin TL Alacak admin

Birçok mesleğe göre çok farklı olan civciv cinsiyeti sektörün’de dudak uçuklatan aylık ücret. Macaristan’da yaşayan Okan Kavlak ve Mustafa Başpınar yaptıkları işleri ile dikkatli gözleri kendilerine çekiyor. Civciv cinsiyeti belirleme işi ile uğraşan iki arkadaş ayda 32 bin tl alacaklar. Uluslar arası lisans alan iki arkadaş saatte 200-200 civciv cinsiyeti belirleyerek ayda 8’er bin Euro alacaklar.

Okan Kavlağın yaptı ilk açıklama ise, karanlık ortamda işimizi özen ile yapıyoruz diye belirtti. Birçok insanın duymadığı seksörlük mesleği uzakdoğu’da tavukçuluk sektörü dışında çok bilinmediği söylenmekte.

Civciv Cinsiyeti Belirleme Hata Kabul Edilmiyor

Okan kavlak yapmış oldukları işin hata kabul etmediğinin, ayrıca 100 civciv’de 1 tane civciv hatası yapılması haklarını olduğunu söyledi. Tavuk olacak civcivin daha çok satıldığını ve bunun için hata olmaması gerektiğini de belirtti. İşlerinin kuralı haline gelmiş olan çalışma saatleri arasında birbirleri ile konuşmamaları ve müzik dinleme vs. gibi faaliyetler ile meşgul olmamaları belirlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X