"Ariana Grande, saldırıda ölenlerin cenaze masraflarını üstlendi"

Şarkıcı Ariana Grande’nin, Manchester’daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin cenaze masraflarını üstlendiği iddia edildi.

admin

İngiltere’nin Manchester kentinde verdiği konserde 22 kişinin hayatını kaybettiği patlamanın ardından Ariana Grande ölenlerin cenaze masraflarını üstlenme kararı aldı. Bu iddia, şarkıcının hayranlarına ait. ABD’li şarkıcının, Manchester Arena’da verdiği konser sırasında terör saldırısı sonucunda ölenlerin ailelerine ulaştığı ve cenaze masraflarını üstlendiği iddia edildi. Ariana Grande için Twitter’da açılan hayran sitesi Ariana Updates’te “Ariana, sevdiklerini kaybeden ailelerle temasa geçti.

Cenaze masraflarını karşılayacak” denildi. Ünlü şarkıcıdan ya da menajerinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Ariana Grande, Manchester terör saldırısı sonrasında "Dangerous Woman" turu kapsamında 6 konserini iptal etti. Sanatçının mejaneri, Twitter hesabından konserlerin iptal edilmesine ilişkin, "Manchester'da yaşanan trajik olaydan ötürü, Dangerous Woman turu 5 Haziran tarihine kadar askıya alınmıştır" mesajını yayınladı.

Grande, olayın ardından Twitter'da yaptığı açıklamada ‘çok üzgün' olduğunu belirtmişti. ​Grande, “Kalbim tam ortasından kırıldı. Çok çok üzgünüm. Söyleyecek kelime bulamıyorum” ifadesini kullanmıştı. Bu mesaj üzerine Grande’yi teselli etmek isteyen hayranları, bu olayın şarkıcının hatası olmadığını söyledi.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X