Irina Shayk ikinci kez Cannes kırmızı halısında

Irina Shayk, doğum sonrası bir döndü, pir döndü. İlk çıkışında gündeme oturmasının ardından 70. Cannes Film Festivali kapsamında ikinci kez kırmızı halıda. ‘The Beguiled’ filminin galasına katılan Shayk, doğum sonrası kırmızı halıda bir kez daha tüm gözleri üzerinde topladı.

Irina Shayk ikinci kez Cannes kırmızı halısında
Irina Shayk ikinci kez Cannes kırmızı halısında admin

Irina Shayk, doğum sonrası bir döndü, pir döndü. İlk çıkışında gündeme oturmasının ardından 70. Cannes Film Festivali kapsamında ikinci kez kırmızı halıda. ‘The Beguiled’ filminin galasına katılan Shayk, doğum sonrası kırmızı halıda bir kez daha tüm gözleri üzerinde topladı. Bradley Cooper ile olan beraberliğinden mart ayında ilk bebeğini dünyaya getiren Irina Shayk, bir kez daha Cannes’da boy gösterdi. Önceki gün ‘Hikari’ filminin galasına katılan ve Atelier Versace imzalı sarı elbisesiyle beğeni toplayan Shayk, bu kez ‘The Beguiled’ filminin galasında kırmızı halıya çıktı.

SİYAH ELBİSEYİ TERCİH ETTİ

İkinci kırmızı halı geçidi için siyah elbise giymeyi tercih eden 31 yaşındaki Rus model, Palais des Festivals’teki kırmızı halıda tüm bakışları üzerinde topladı. İkinci kırmızı halı geçidi için siyah elbise giymeyi tercih eden 31 yaşındaki Rus model, Palais des Festivals’teki kırmızı halıda tüm bakışları üzerinde topladı. Henüz iki ayönce doğum yapan ve hamilelik kilolarını büyük ölçüde veren Shayk’ın yüksel belli kemerinin altından hafifçe çıkan göbeği de dikkatlerden kaçmadı.

42 yaşındaki ABD’li aktör Bradley Cooper ile 2015 yılından bu yana birlikte olan Shayk, mart ayının başında kızı Lea de Seine’ı dünyaya getirdi. Balmain’in Sonbahar 2017 koleksiyonunundan seçtiği elbise, transparan görünümü ve fermuarlı yırtmaç şıklığıyla tam not aldı.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X