Balon Şişirirken Öldü

Kocaeli’nde düzenlenen Trabzonlular festivali sırasında akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. 35 yaşındaki Lütfiye Gül festival alanında balon şişirirken fenalaştı.

Balon Şişirirken Öldü
Balon Şişirirken Öldü admin

Kocaeli’nde düzenlenen Trabzonlular festivali sırasında akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. 35 yaşındaki Lütfiye Gül festival alanında balon şişirirken fenalaştı. Orada hazır bulunanlarca 112 acil servisi arandı ve hemen ilk müdahalenin ardından Gül hastaneye kaldırıldı. Kendi çalıştığı hastane olan Darıca Farabi Devlet Hastanesine kaldırılan Gül’ün buradaki müdahalelerin ardından aort damarının yırtıldığı tespit edildi.

Duran Kalp Yeniden Çalıştırıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nden daha detaylı müdahale için İstanbul Kartal Koşuyolu Hastanesi’ne sevk edilen Gül’ün yolda ambulans içerisinde kalbi durdu. Yapılan müdahaleler neticesinde tekrar çalıştırılan Gül’ün kalbi çok fazla dayanamadı. İstanbul Kartal Koşuyolu Hastanesi’nde ameliyata alınan Gül’e yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürmek mümkün olmadı.

Yapılan incelemeler neticesinde Gül’ün Gebze Tatlıkuyu mahallesinde bulunan festival alanında balon şişirdiği sırada zorlanmadan dolayı aort damarı yırtılması tespit edildi. Henüz genç yaşta olan Gül’ün bu ani ölümü tüm sevenlerini yasa boğarken bundan sonra balon şişirecek insanların daha dikkatli olmasına da neden olacak. Gül’ün cenazesi ise memleketi Bilecik’te toprağa verilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X