İphone SE 2017 Kendini Gösterdi

Apple, geçen yıl 4 inç ekranlara duyulan ilgiyi kaçırmamak için piyasaya İPhone SE modelini sürmüştü. Bu adım başarılı da oldu. Bu model geçen yıl beklentileri karşılayan satışlara imza attı. Alüminyum alaşımlı gövdeye sahip İPhone SE modeli kendisini geliştirerek yeniden piyasaya sürülmeyi bekliyor.

İphone SE 2017 Kendini Gösterdi
İphone SE 2017 Kendini Gösterdi admin

Apple, geçen yıl 4 inç ekranlara duyulan ilgiyi kaçırmamak için piyasaya İPhone SE modelini sürmüştü. Bu adım başarılı da oldu. Bu model geçen yıl beklentileri karşılayan satışlara imza attı.  Alüminyum alaşımlı gövdeye sahip İPhone SE modeli kendisini geliştirerek yeniden piyasaya sürülmeyi bekliyor.

İPhone SE 2017 modelinin görüntüsü sızdı bile. Herkes merakla bu modeli ve yapılan değişimleri beklerken, sızan görüntüler büyük ilgi gördü. Sızdırılan görüntülerden tasarımın değiştiği anlaşılan bu yeni model de beklentileri karşılayacak gibi duruyor.

Tasarım Değişiklikleri

 Herkes Apple’ın sonbaharda duyurması beklenen yeni İPhone modellerine odaklanmış durumda. Ayrıca firma bir sürpriz yapmaya da hazırlanıyor olabilir.  Birinci yılını dolduran İPhone SE modeli bu yıl metal çerçeve ve cam kaplama tasarımı ile göz dolduruyor. Bu yeni ekran Apple spor saatlerde gördüğümüz lon-X cam kaplama ile kaplanıyor ve böylece çizilmelere karşı dayanıklı hale geliyor. Özellikle bu çizilmez ekran adımı tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanacak gibi duruyor. 4 inç ekran bu modelde de kullanılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X