İbrahim Erkal Vefat Etti

Geçtiğimiz Salı gününden bugüne beyin ölümü gerçekleşmiş bir şekilde hastanede gözetim altında bulunan İbrahim Erkal vefat etti.

İbrahim Erkal Vefat Etti
İbrahim Erkal Vefat Etti admin

Geçtiğimiz Salı gününden bugüne beyin ölümü gerçekleşmiş bir şekilde hastanede gözetim altında bulunan İbrahim Erkal vefat etti. 12 nisan günü kendi evine ait otoparkta baygın bir halde bulunan İbrahim  Erkal o günden bu yana hastanede yaşam mücadelesi vermekte idi. Ancak bu yaşam mücadelesi 11 mayıs gecesinde son buldu. İbrahim Erkal için kritik günlerin başladığı geçtiğimiz günlerde ifade edilmişti. Bu süreçte organlarının çalışıp çalışmayacağı belli olacak ve buna göre bir karar verilecek idi. Ancak 11 mayıs gecesi İbrahim Erkal’ın kalbi durdu. Doktorlar gerekli müdahalelerde bulunmalarına rağmen kalbi tekrar çalıştırmak mümkün olmadı ve İbrahim Erkal vefat etti.

Cumhurbaşkanı’ndan Taziye Telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erkal’ın eşi Filiz Akın’ı telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti. Bu vefat ile sanat camiamızın büyük ustalarından birisini daha ebediyete uğurlamış olduk. Erkal’ın cenazesi ise cumartesi günü öğle namazının ardından Marmara İlahiyat Camii’nden kılınacak namazın ardından Karacaahmet mezarlığında defnedilecek. İbrahim Erkal’a Allahtan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X